Uzaktan Yardım Paketleri

Değerli Müşterilerimiz. Uzaktan Yardım Paketleri hizmetimizi başlatmış bulunmaktayız.

Satışını ve satış sonrası uzun yıllara dayalı desteğini sunduğumuz ürünler başta olmak üzere, öteden beri başka firmalarca tedarik ettiğiniz ürünler de dahil, bu ürünlerin yanlarında tarafımızca sunulmuş olan Personel Takip Programlarının sıfırdan kullanıma başlamadaki ilk 3 aya kadar olan süreçte telefon ve uzak masaüstü bağlantılarla teknik desteği tarafımızca ücretsiz sağlanmakta ve bu 3 ay sonrasında ise gerek anlık servis bedeli ödeme, gerek yıllık bakım anlaşması yapma tercihlerinize bağlı olarak devam etmekte idi.

04 Mayıs 2018 itibariyle artık, ayda yılda bir destek ihtiyacımız doğuyor bunun için de yıllık bakım anlaşması tutarı bizim için fazla diyenlere Uzaktan Yardım Paketlerimizi sunuyoruz.

Bu paketlerden herhangi birini seçerek, alımı yapılan paketlerin süreleri dahilinde “yalnızca” Uzaktan Yardım (bilgisayarınıza, laptopunuza uzaktan erişim programları, başta AnyDesk ile bağlantı) odaklı sorunların çözümüne yönelik müdahaleler için destek sürecinizi çok daha mâkul fiyatlarla başlatmış olursunuz.

  • Tam anlayamadım, nedir bu Uzaktan Yardım Paketleri ?

3, 6 veya 12 aylık paketlerden herhangi birini seçtiğinizde örneğin 3 aylık Uzaktan Yardım Paketi:

Minimum 120,00 TL olan servis bedelimize göre, yalnızca 2 servis bedeline 3 ay boyunca istediğiniz her an uzaktan bağlantı programı AnyDesk ile Personel Takip Programınızda ve Uzak Bağlantı ile çözülebilecek durumlarda, modeli fark etmeksizin personel takip cihazınızda yaşadığınız sorunların çözümüne yönelik desteği sınırsız alırsınız.

Uzaktan Bağlantı ile çözülemeyecek durumlarda ise yerinde müdahale gerektiğinde, bulunduğunuz yere gelmemiz gerektiğinde (örneğin bir kablo çekilmesi gerektiğinde gibi durumlarda) bu talep, Uzaktan Yardım Paketi dışına çıkarak, Yerinde Müdahale Teknik Servis Talebi’ne dönüşür. Bu da yine yapılacak işlemin içeriğine göre ücretlendirilir.

Buna göre, Uzaktan Yardım Paketi, adından da anlaşıldığı üzere yalnızca bilgisayarlarımızdan, bilgisayarlarınıza internet üzerinden, uzak bağlantı programı AnyDesk ile yapılan sorun gidermeye yönelik müdahaleleri kapsar.

Uzaktan Yardım Paketleri, gerçekten de, 1 yıllık süreç içerisinde çok fazla desteğe ihtiyaç duymayan işletmeler için gayet mâkul bir seçimdir.

UZAKTAN YARDIM PAKET FİYATLARIMIZ

3 Aylık Uzaktan Yardım Paketi= 240,00 TL’dir.

  • 3 ay boyunca yalnızca 2 servis bedeline, sınırsız uzaktan bağlantı desteği alırsınız.

6 Aylık Uzaktan Yardım Paketi= 360,00 TL’dir.

  • 6 ay boyunca yalnızca 3 servis bedeline, sınırsız uzaktan bağlantı desteği alırsınız.

12 Aylık Uzaktan Yardım Paketi= 600,00 TL’dir.

  • 12 ay boyunca yalnızca 5 servis bedeline, sınırsız uzaktan bağlantı desteği alırsınız.

Rakamlara %18 KDV dahil değildir ve Fatura Taleplerinde Tutarlar %25 fazlasıdır.

3 ay= 300,00 TL, 6 ay= 450,00 TL, 12 ay= 750,00 TL’dir.

Yıllık Bakım Anlaşması Fiyatımız

700,00 TL’dir. 1 yıl boyunca ekstra ücret ödemeksizin, Uzak Bağlantı ve Yerinde Müdahale Desteği alırsınız.

Öncelikli olarak Uzak Bağlantı ile, çözülemediği durumlarda ise Yerinde Müdahale ile bulunduğunuz yere gelerek çözüme ulaşmanızı sağlarız. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız: Yıllık Bakım Anlaşması

Uzak Bağlantı Programını İndirmek için Tıklayınız: AnyDesk’i İndirin

Bir önceki yazımız olan Çalışma Saatlerimiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.