Geçiş Kontrol Sistemleri | Access Güvenlik Sistemleri

Access Geçiş Kontrol Sistemleri, adından da anlaşılacağı gibi geçişleri sınırlandırılmak istenilen belirli bölgelerde kapılara uygulanan bir sistemdir.

şifreli geçiş kontrol sistemleri, şifreli giriş çıkış sistemleri, parmakizli geçiş kontrol sistemleri, parmak izli geçiş kontrol sistemleri, yüz tanımalı geçiş kontrol sistemleri

Bir çok firmanın belirli özel alanları vardır, herkesin girebilmesi istenmeyen. Server odaları gibi örneğin. Yönetici odaları gibi.

Bu gibi bölgelere de her ne hikmetse önüne gelen dalıyor tabiri caizse. Peki bunun önüne geçmek zor mu? Elbette hayır. Bunun için üretilen ve bunun için çalışan sistemler mevcut. Access Geçiş Kontrol Sistemleri.

Odama Kimlerin Girip Çıktığı Belirsiz!

Tam da bu konudan muzdaripsek, artık bu can sıkıcı duruma son noktayı teknolojiye başvurarak koyabiliriz.

Bir Access Geçiş Kontrol Sistemi uygulayarak, belirlediğimiz kişiler haricinde hiç kimsenin özel alanlarımıza girememesini sağlayabiliriz.

Geçiş Kontrol Sistemleri Entegre Cihazları

Parmak İzi Okuyucu, Kart Okuyucu, Şifre ve Yüz Tanıma Cihazlarından birini ya da birden fazla özelliği barındıran bir sistemi entegre ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kendiniz için de ayrıca uzaktan kumanda entegre edilebiliyor sisteme. Odanıza gelirken daha uzaktan kumandanızı tuşlayarak kapınızın açılmasını kolayca sağlarsınız.

Şifreli Geçiş Kontrol Sistemleri, herkesin girmemesi istenen özel alanlar için güvenli bir seçimdir. Yüz Tanıma, Parmak İzi ve Kartlı Cihazlar da kurulabiliyor..

Bir önceki yazımız olan Güvenlik Sistemi | Güvenlik Sistemi Ürünleri başlıklı makalemizde güvenlik sistemi ve güvenlik sistemi paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir öneriniz mi var ? Yorumda lütfen bize belirtin.