Dış Alan Kameralar | Dış Ortam Kameralar

Dış Alan Kameralar

Bullet Kasalar
dış alan kameralar, dış alan bullet kasalar, dış ortam bullet kameralar
Orta Bullet Kasalar
dış alan orta bullet kasalar, dış ortam orta bullet kameralar, dış mekan kameralar
Küçük Boy Kasalar
dış ortam küçük boy kameralar, dış mekan küçük boy kasa kameralar
Büyük Boy Kasalar
dış alan büyük boy kameralar, dış ortam büyük boy kasalar, dış mekan büyük boy kameralar

dış alan kameralar, apartman, site, fabrika, otopark giriş ve çıkışları, ofis ve dar ölçekli alanlar ve evlerde olmak üzere, boyutları bakımından tercih edilmekte olan ürünlerdir.

Artık Ahd (Analog HD) ve IP olmak üzere iki farklı yeni sisteme geçilmiş olan güvenlik kamerası sistemlerinde bu yeni teknoloji, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde büyük değişimleri beraberinde getirmiş ve görüntü kaliteleri açısından da en düşük çözünürlükteki kameraların bile gayet pürüzsüz ve hoş izlenimler sunmasını sağlamıştır.

Bina çevreleri, fabrikaların tüm bölgeleri, ofis içleri, dış kapıları dahil olmak üzere evler, otoparklarda gelen ve giden araçların hem görüntü hem de plaka ve tarih-zaman analizi için, çiftlik ve köyler dahil geniş kapsamlı bir uygulama alanına sahip dış ortam kameraların fiyatları da, eski tip (analog) ürünlere göre daha makul ve avantajlıdır.

Su Geçirmeyen Özellikte Ürünler

Su geçirmez özelliğe sahip olup sırf bu özelliği sunabilmek adına, yağmurlu ve karlı mevsim koşullarında 24 saat kar ve yağmura maruz kalsalar dahi etkilenmezler.

Adı üzerinde dış ortam kameraları olarak adlandırılmaları, biraz da bu sebepledir.

Yalnız bu ürünler, dış mekanlarda kullanıldıkları için, belirli aralıklarla ön panelleri temizlenmelidir çünkü; yağmur, kar ve tozlu koşullar kameraların merceklerini kapamaktadır.

Dış Alan Kameralar, genellikle site, işyeri, çiftlik ve bina apartman gibi mekanların dış cephelerinde, sahayı görebilmek amacıyla uygulanan ürünlerdir.

Bir önceki yazımız olan iç Alan Kameralar | iç Ortam Kameralar başlıklı makalemizde ev için kameralar, iç alan kameralar ve iç mekan kameralar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir öneriniz mi var ? Yorumda lütfen bize belirtin.