AsTime PROGRAM Açılmıyor | AsTime çalışmıyor

AsTime Program Açılmıyor

Sektörümüzde çokça sayıda Personel Takip Sistemi ve personel takip yazılımı bulunmaktadır. Astime da bunlardan biridir ve AsTime Program Açılmıyor benzeri bir sorunla karşılaştığınızda bize ulaşabilirsiniz.

astime program açılmıyor

Teknolojide aklımıza gelen her üründe olduğu gibi Windows tarafından da gün geçtikçe ve sıkça yenilikler, yeni versiyonlar ortaya konulmakta.

Windows’un yakın zamanda piyasaya sürdüğü Windows 10 sürümünde Microsoft tarafından belirlenen bazı sınırlamalar yer almakta.

Firebird de bunlardan biri. Firebird; Personel Takip Programlarının genelinde ve bazı Muhasebe Programlarında da kullanılmakta olan bir veritabanı bağlantı arayüzü.

İşte tam da burada genellikle yaşanan bir sorunla karşılaşabiliyoruz Firebir ile ilgili.

Microsoft; Windows 10 itibariyle, Firebird’in belli başlı bazı versiyonlarının artık bünyesinde çalışmasına izin vermek istemiyor anlaşılan ve bu noktada,

yıllardır Firebird’in yalnızca belirli versiyonlarıyla çalışan personel takip programları bir bakıyorsunuz artık açılmıyor.

AsTime Program Açılmıyor, Ne Yapabilirim?

Program açılırken veritabanı bağlantı hatası alıyorsunuz. Belki de bu hatayı bile alamıyorsunuz.

Elbette bunun nedenleri var. Bizim bu sayfada amacımız bu sorunun çözümüne yönelik yöntemler sunmak değil elbette.

Personel Takip Programlarının açılabilmesini ya da düzgün şekilde çalışabilmesini engelleyen nedenler birkaç madde ile sıralanabilir.

Yaşadığınız sorunlar yalnızca kullanmakta olduğunuz program ile değil, programın ve kullanmakta olduğunuz ürünlerin de desteğini alma yönünde, hizmet aldığınız firma ile de olabilir.

Artık bizimle çalışmayı dilediğiniz anda yardımcı olmak için buradayız.

Bir öneriniz mi var ? Yorumda lütfen bize belirtin.