Bariyer Sistemleri | Bariyer Güvenlik Sistemleri

Otomatik açılır kapanır Bariyer Sistemleri, otoparklar, fabrika girişleri gibi çok sayıda alanda girişleri kontrol altına alınmak istenilen bölgelere uygulanmaktadır.

otopark bariyer sistemi, bariyer sistemleri, bariyer sistemi fiyatları, bariyer sistemi İstanbul, bariyer teknik servis, en ucuz bariyer sistemleri, en uygun bariyer sistemi, bariyer sistemi fiyatları, bariyer sistemi adana, bariyer sistemi Osmaniye, bariyerli site girişi, site bariyer sistemi, bariyer geçiş kontrol sistemi, otopark bariyer geçiş sistemi

Maziye nazaran artık hızlı sürelerde açılıp kapanan bariyer sistemleri, istenilen metrajlarda kolları ile teslimi ve montajı yapılmakta olup, bize ait olan alanlara önüne gelen herkesin aracını park etmesinin önüne geçmemizde önemli rol oynamaktadır. Bu hepimizin sıkça yaşadığı bir sorun 🙂

Teknolojinin kesintisiz olarak bizlere sunduğu yeniliklerden biri olarak otopark bariyer sistemlerinde hgs geçiş entegresi de konforu beraberinde getirdiği için tercih konusu.

Bariyer Sistemleri ve Hgs Geçiş

Otopark bariyer sistemlerinde bir yenilik olarak bizlere teknoloji tarafından sunulan entegre bir sistem, hgs geçiş.

Bildiğimiz köprü ve otoban gişelerinde yer alan hgs sistemiyle aynı yapıda olan sistem kurulduğunda sistemi kullanacak tüm araçlara hgs etiketleri veriliyor. Bu etiketlerde yer alan bilgilerle sistem gelen her aracı geçiş bölgesine daha yaklaştığında tanıyarak otomatik olarak bariyerin açılmasını sağlıyor.

Hgs Geçişe Ek, Plaka Tanıma

Bariyer sistemlerinde hgs geçiş kolaylığı yanı sıra plaka tanıma entegresi de tercih sebebi olduğunda, gelen giden tüm araçların plakaları, geçiş tarih ve saatleri gibi ayrıntılı bilgileri bir bilgisayar yazılımı aracılığıyla kayıt altında tutulabiliyor.

Artık bu üç birbiriyle entegre sistemin hangilerinin yaptırılmak istendiği bütçe ve gereksinim oranlarına göre belirlenerek teslimi sağlanıyor.

Bariyerler; otopark, site ve fabrika girişleri öncelikli olmak üzere araç giriş ve çıkışlarının kontrolü amacıyla tercih edilmekte ve kurulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Turnike Sistemleri | Yemekhane ve Spor Salonu Turnike başlıklı makalemizde turnike sistemi fiyatlari, turnike sistemleri ve turnikeli gecis kontrol sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir öneriniz mi var ? Yorumda lütfen bize belirtin.